ASM- coordonator lant de farmacii

Avixa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea unui numar de farmacii din Bucuresti
- Coordonarea fortei de vanzari si oferirea de suport permanent farmacistilor diriginti pentru mentinerea unui climat echilibrat, dar totodata performant;
- Propunerea targetelor / farmacii, initierea de solutii si recomandari de consolidare a vanzarilor si achizitiilor de catre managementul companiei
- Atingerea targetelor stabilite
- Realizarea de rapoarte periodice referitoare la performante si la atingerea obiectivelor farmaciilor;
- Evaluarea personalului din farmacii;
- Sintetizarea si analiza informatiilor obtinute din piata referitor la concurenta.

CERINTE

- proactiv, pozitiv, optimist
- empatic si calitati de comunicare foarte bune
- orientat catre atingerea obiectivelor
- abilitati si cunostinte coaching
- cu experienta in vanzari farma de min 2 ani in pozitie manageriala
- nu este necesara diploma farmacist

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare intr-un lant de farmacii aflat in expansiune si care face parte dintr-un important grup farmaceutic;
- Salariu motivant, comision corespunzator performantelor;
- Masina, telefon, laptop.

Realizam servicii de training in vanzari, marketing, comunicare, logistica, management si multe altele.

Recrutam personal in functie de cererea beneficiarilor.

Asistam companiile in vederea realizarii business -plan - urilor.