ASISTENTI /ASISTENTE VANZARI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consilierea si sprijinul clientilor in interiorul show-room-ului pentru a-i ajuta sa aleaga cele mai potrivite solutii pentru amenajari interioare sau alte materiale
- Mentinerea si dezvoltarea de relatii de business cat mai bune cu clientii in asa fel incat acestia sa revina si sa devina clienti fideli ai firmei
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
- Propunerea de noi solutii si imbunatatiri
- Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct

CERINTE

- Experienta anterioara intr-un post similar
- Cunoasterea limbii Engleze
- Cunostinte operare PC- MS Office
- Persoana comunicativa, deschisa,motivata si orientata catre client
- Ambitios, sociabil, persuasiv
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie
- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv, posibilitati de dezvoltare si promovare.

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services. We have a change-management approach. We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.