Asistente Medicale - Multinationala de Renume - Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista medicul la diferite proceduri;
- dezinfecteaza si sterilizeaza instrumentarul;
- cunoaste si utilizeaza corect procedurile medicale specifice;
- efectueaza injectii intramusculare, intravenoase, intradermice, subcutanate;
- monteaza si supravegheaza perfuziile;

CERINTE

- Pregatire medicala generala medie
- Autorizatie libera practica;
- Experienta intraspitaliceasca minim 1 an;
- Persoana dinamica, responsabila, organizata;
- Utilizare PC - nivel de baza;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru optime,
- Salariu motivant, sporuri si prime,
- Decontarea trasportului,
- Alte beneficii.

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management cu o experienta bogata in domeniul recrutarii. Actionam in domenii precum marketing si strategie, performanta proceselor si managementul strategic al resurselor umane.

Clientul nostru este o companie multinationala din domeniu serviciilor medicale, lider pe piata de servicii medicale private, cu peste 50 centre medicale in toata Europa. Posturile pentru care recrutam sunt pentru un nou centru medical din Bucuresti.

Biroul iQuest din Bucuresti a fost creat in anul 2000 dintr-o echipa de consultanti proveniti din firme multinationale de consultantã. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adauga o divizie de dezvoltare software cu sedii la Budapesta, Cluj-Napoca, Brasov, Bucuresti si Frankfurt.