ASISTENTE MEDICALE

KNIGHTSBRIDGE INTERNATIONAL RECRUITMENT RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem partenerii exclusivi ai uneia din cele mai mari companii de recrutare pentru asistente din SUA, care se ocupa de aceasta activitate de peste 20 de ani.

- Monitorizarea permanenta a pacientului;
- Administrarea tratamentului intravenos, intramuscular si oral;
- Completarea si actualizarea permanenta a fisei de observatie a pacientului.

CERINTE

- Absolvirea scolii sanitare postliceale cu o durata de 3 ani;
- Experienta profesionala relevanta (Terapie intensiva, Cardiologie, Interne, Chirurgie, Urgenta, Ortopedie, Bloc Operator, Obstetrica);
- Cunoasterea limbii engleze la nivel intermediar.

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului: minimum 2 ani
- Program de lucru: 36 - 40 ore/sapatamana (schimburi de zi si noapte)
- Salariu: 21 - 34$/ora + bonusuri suplimentare in functie de numarul orelor lucrate.
- Orele suplimentare se platesc separat.
- Asigurare sanatate.
- Posibilitatea de a pleca impreuna cu membrii familiei inca de la inceputul contractului;
- Bilet de avion asigurat de angajator;
- US GREEN CARD gratuit pentru toti membrii familiei
- Instruire si examinare gratuita.
NU SE PERCEPE COMISION!

KI Recruitment este o companie cu capital si management britanic care isi desfasoara activitatea in Romania, oferind servicii de recrutare la standarde internationale pentru persoanele in cautarea unui loc de munca.