ASISTENTA VANZARI

BE PROFFICE - MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea portofoliului de clienti;
- promovarea produselor si serviciilor RTC;
- preluarea si procesarea comenzilor transmise de clienti;
- rezolvarea eventualelor reclamatii ale clientilor;
- verifica stocurile pentru comenzile primite.

CERINTE

- studii superioare finalizate (de preferat ASE);
- operare PC (Excel-nivel avansat);
- engleza nivel mediu;
- perceperea si intelegerea nevoilor clientului;
- comunicare, rapididate, promptitudine, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu 750 ron net cu perspective de crestere;
- bonuri de masa;
- traininguri dupa angajare;
- bonusuri in functie de realizari;
- sanse reale de promovare in cadrul RTC HOLDING.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 16 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie si articole pentru birou intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".
Divizia Proffice se adreseaza atat segmentului B2B (businesst to business) cat si revanzatorilor. Divizia Proffice cuprinde 4 companii specializate, cu o activitate puternica pe piata nationala de profil:
Be Proffice, Ranco Promotional Products , Top Office Products, Document Management