ASISTENTA VANZARI

FLEXWEBDESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana dinamica, cunostinte avansate de internet (cautare pe internet, postare anunturi, relatii tehnice clienti).
Cunostinte limba engleza mediu sau avansat.

CERINTE

Persoana serioasa cu dorinta de afirmare
Cunostinte limba engleza
(LOCATIE SECTOR 1)

BENEFICII OFERITE

posibilitate de avansare
Salariu incepand cu 200 EURO.

Suntem o echipa noua si tanara care isi propune sa creasca valoarea companiei prin dezvoltarea de proiecte, bazandu-ne pe standardul ridicat al pregatirii noastre si totodata pe abordarea profesionista a managementului companiei.

Ne propunem sa:
- oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- extindem gradul de participare a angajatilor in procesul de luare a deciziilor;
- ne sprijinim in mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv;
- stimulam respectul reciproc între manageri si subordonati