Asistenta Tehnica

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de asistenta tehnica pentru intrebarile relevante ale diagnisticului automobil si a documentatiei tehnice post-vanzare;
- Acest post presupune contacte regulate cu corespondentii internationali.

CERINTE

- Absolvent studii tehnice: Electronica, Electricitate cu/ sau fara o specializare in domeniul auto;
- Experienta de lucru constituie un avantaj;
- Limba franceza si/ sau engleza la nivel avansat;
- Capacitate de sinteza si de analiza;
- Curiozitate si atentie la detalii;
- Capacitate de ascultare si aptitudine "client service".

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.