Asistenta service

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenta de Sevice se ocupa cu sarcinile administrative din service:
- gestionarea contractelor de service si a dosarelor clientilor;
- intocmirea de diverse rapoarte privind activitatea de service;
- efectuarea de operatii de facturare;
- preluarea apelurile telefonice si a corespondentei.

CERINTE

- cunostinte de contabilitate primara si/sau facturare;
- cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational;
- excelente abilitati de utilizare calculator - Word, Excel, PowerPoint;
- studii tehnice - reprezinta un avantaj.

Profil:

- Seriozitate
- Dinamism
- Perseverenta
- Foarte buna organizare
- Comunicativitate

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea formarii profesionale
Mediu de lucru profesionist

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata, fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan;
Renault Trucks;
John Derre, Kuhn, si Westfaliasurge
Mai mult de 500 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.