ASISTENTA RESURSE UMANE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea recrutarilor pentru companiile client si pentru inscrierea in baza de date ;
Efectuarea programarilor pentru interviurile de selectie;
Preluarea apelurilor si mesajelor telefonice din partea candidatilor;
Indrumarea candidatilor pentru interviu;
Participarea directa la organizarea de evenimente;
Coordoneaza si raspunde de buna organizare a activitatii de recrutare;
Tine la inceputul fiecarei zile de lucru o sedinta operativa in care se informeaza despre programul fiecarui consultant si a stadiului contractelor aflate in derulare, ofertelor ce trebuiesc transmise etc.
Sustine activitatea consultantilor asigurandu-le suport in momentele in care acestia sunt in imposibilitate de a reactiona prompt;
Alte sarcini primite de la sefii ierarhici superiori. Activitati de protocol (in cazuri extrem de rare).

CERINTE

Experienta minima in domeniul Resurselor Umane (recrutare personal).
Cunostinte solide Ms. Office (viteza de tehnoredactare - Word);
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
Limba engleza;
Atitudine pozitiva;
Tinuta office;

Candiata/candidatul ideal trebuie sa posede aptitudini in relationarea cu semenii, sa fie hotarat/a, foarte dinamic/a, muncitor, serios, implicat/a, dedicat/a profesiei alese si muncii pe care o desfasoara, loial/a, increzatori in fortele proprii, dispus/a la efort pentru a invata, cu initiativa proprie.

BENEFICII OFERITE

Salariul NEToferit este de 800-1000 RON.
- prime in functie de rezultate;
- posibilitati reale de promovare in domeniul Resurselor Umane;
Program de lucru: L- V 09:00 - 17:00.

MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. Accent pus pe performanta si calitate.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA INTERVIULUI DIRECT
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE
* INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE FACE IN FIECARE ZI INTRE ORELE 9-17 LA TELEFON: 327.66.55 SAU 327.79.79.

www.mediamarket.ro