Asistenta pediatra pentru babysitting Bucuresti, 500 euro

SC Cleaning & Babysitting RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o agentie fara comision la recrutare, avem locuri de munca pentru menajere, bone si ingrijire batrani la domiciliu.
www.cleaning-babysitting.ro

CERINTE

Cautam o asistenta pediatra pentru familie cu bebelus de 3 luni din zona Herastrau, program de baza 8 ore.

Bona trebuie sa se ocupe exclusiv de copil, sa-i acorde toata atentia si ingrijirea necesara.
Colaborarea se doreste pe termen lung, de cativa ani daca este posibil.

BENEFICII OFERITE

- -Program 8 ore, L-Vi;
-- Ocazional sa insoteasca familia in strainatate sau in vacante;
-- Disponibilitate la ore suplimentare daca este nevoie.
salariul 500 euro.

Leasing de menajere, bone si asistente sociale pentru ingrijire batrani la domiciliu. Comision 0.
Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.
Firma de curatenie, abonamente de curatenie cu 1-2 sedinte/saptamana pentru apartament si firma, preturi accesibile.