Asistenta-part-time

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

¿¿¿ Mentinerea relatiei cu furnizorii
¿¿¿ Preluarea apelurilor si apelurilor telefonice
¿¿¿ Mentinera relatiei cu clientii
¿¿¿ Programarea cursantilor la cursurile de arta fotografica
¿¿¿ Intocmirea de prezentari in Power Point si Word
¿¿¿ Program de lucru part-time

CERINTE

Cautam o persoana :
¿¿¿ Serioasa, punctuala, organizata;
¿¿¿ Cu solide cunostinte de Power Point, Excel, Word si Internet;
¿¿¿ Si experinta pe o pozitie asemanatoare.

BENEFICII OFERITE

Descrierea companiei/jobului

Studio foto recent deschis in Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro