ASISTENTA MEDICALA PT CLINICA STOMATOLOGICA

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, clinica stomatologica cu sediul in zona Pta Unirii.

CERINTE

- Experienta in clinica stomatologica poate fi un avantaj
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Spirit de echipa
- Dorinta de munca
- Implicare, dinamism, initiativa
- Capacitate de integrare in mediul de lucru specific companiei
- Cunoasterea limbii engleze - cel putin nivel mediu e un avantaj
- Cunostinte operare PC - nivel mediu
- Derularea activitatilor specifice unei policlinici: recoltare analize, efectuare tratamente, oferirea de informatii telefonic si verbal, etc.

BENEFICII OFERITE

Trimite CV cu poza si asteptari salariale la contact@addvalue.ro pentru a afla mai multe despre aceasta provocare profesionala. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani. Confidentialitate asigurata.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, training si consultanta in marketing si vanzari
www.addvalue.ro