ASISTENTA MEDICALA BUCURESTI

INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la instruirea personalului medical de specialitate.
- Mentinerea relatiilor existente cu toti clientii arondati in zona sa de activitate.
- Identifica si contacteaza posibili clienti noi.
- Culege informatii si pregateste periodic rapoarte.

CERINTE

-Domiciliul stabil in Bucuresti.
-Studii medii de asistent medical.
-Experienta de minim 3 ani in Nefrologie.
-Cunostinte PC.
-Permis de conducere cat. B.
-Limba engleza nivel mediu; limba italiana constituie un avantaj.
-Caracter dinamic si organizat.
-Reale abilitati de comunicare.
-Disponibilitate de deplasare in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Mediu de lucru tanar, dinamic si profesional

Infomed Fluids este o firma in plina ascensiune, cu sediul in Romania, Specializata in dezvoltarea si producerea solutiilor perfuzabile ambalate in pungi PVC si flacoane de sticla. Membra a grupului farmaceutic italian ACS Dobfar.