Asistenta medicala

Elite Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam asistenta medicala cu experienta, pentru o gradinita privata din zona Timpuri Noi, Bucuresti.

Responsabilitati:
Completarea si administrarea fiselor medicale
Primirea si consultarea copiilor dimineata
Acordarea primului ajutor in caz de nevoie
Masurarea si cantarirea copiilor lunar

Salariul este negociabil in functie de experienta si pregatirea profesionala.

CERINTE

Cerinte:
Diploma asistent medical (liceul sanitar sau scoala postliceala cu specialitatea de asistenta medicala);
Experienta in pediatrie, constituie avantaj;
Persoana serioasa, responsabila, calma.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv-ul la adresa:

recrutare@elite-jobs.ro, mentionad pozitia pentru care aplica respectiv-asistenta medicala.

Oferim servicii de evaluare psihologica si plasare de personal pentru personal casnic: bona, menajera si ingrijitoare varstnic. precum si in domeniul administrativ: asistent manager, receptioner proiecte eficiente fiind derulate si in domeniul constructiilor sau mecanic - vopsitori auto, mecanic, spalatori.

www.elite-jobs.ro