ASISTENTA MANAGER GENERAL

Coldwell Banker - Batistei

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea agendei zilnice de intalniri a managerului general
- participarea la intalniri alaturi de managerul general
- asigurarea suportului tehnic pentru managerul general
- activitati de front office, secretariat si protocol
- folosirea bazei de date Coldwell Banker

CERINTE

- profesionalism
- seriozitate
- determinare
- putere de concentrare
- initiativa
- rezistenta la stress
- atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

salariu fix atractiv

Coldwell Banker Affiliates of Romania este reprezentantul local al uneia dintre cele mai cunoscute companii imobiliare la nivel mondial.
Cu o istorie de 100 de ani, compania de origine americana este detinuta de Realogy Corporation, unul dintre cei mai mari francizori din domeniul imobiliar.Prin reteaua sa, Coldwell Banker acopera 46 de tari cu 3800 de birouri si 120000 de brokeri.
Coldwell Banker Affiliates of Romania ofera servicii de consultanta si brokerj pe toate segmentele pietei: rezidential, birouri, industrial, retail, terenuri si investitii. Compania se afla in plina expansiune, avand deja 7 branch-uri in Bucuresti si 3 in tara.