ASISTENTA MANAGER FINANCIAR

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redactare diverse documente precum: contracte, adrese, circulare, rapoarte, scrisori;
Traduceri diverse in si din limba engleza si limba romana;
Preluarea si transmiterea convorbirilor telefonice adresate Departamentului Financiar-Contabilitate;
Preluarea si transmiterea de documente catre celelalte departamente(fax, e-mail, posta etc.);
Activitati de protocol;
Alte sarcini trasate de managerul financiar legate de activitatea departamentului.

CERINTE

Studii superioare finalizate sau forma de invatamant ID (pot candida si persoane cu studii medii insa cu experienta relevanta pe pozitia de asistent manager);
Experienta minim 1 an pe pozitie similara;
Cunostinte solide Ms. Office (Word, Excel, Internet);
Limba Engleza la nivel avansat.

Candidata ideala trebuie sa fie o persoana activa, muncitoare, meticuloasa, dinamica, calma, loiala, ordonata, cu aspect placut, tinuta office, obisnuita sa lucreze intr-un mediu profesionist bazat pe rezultate si performanta profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET oferit este de 600 E.
- In perioada de proba salariul este de 500 E.
- Se ofera asigurare medicala.
- Program de lucru: L- V: 08.30 - 18.00, disponibilitate program prelungit, pauza de masa - se ofera masa de pranz.
- Angajarea are loc pe baza de contract de munca.
- Perioada de proba este de o luna.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE COMERCIALA CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE INVESTITIILE IMOBILIARE.
Locatia companiei este in sector 1 Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA INTERVIULUI DIRECT
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE
* Inscrierea la interviului de sleectie se poate face in fiecare zi intre orele 9-17 la telefon: 327.66.55 SAU 327.79.79.