Asistenta manager - contabil primar

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-activitati administrative si managementul documentelor;
-relatia cu clientii si furnizorii companiei;
-updatarea agendei zilnice a managerului;
-contabilitate primara: registru de casa, facturi, chitante,ordine de plata, relatia cu banca;
-editare, trimitere oferte, activitati de telemarketing.

CERINTE

-studii superioare finalizate, in domeniul marketingului sau economic reprezinta un avantaj;
-minim 2 ani experienta pe un post similar;
-cunostinte foarte bune de limba engleza scris, vorbit
-cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Internet, e-mail)
-ordonata, organizata, excelente abilitati de comunicare
-prezinta avantaj persoana cu domiciliul in vestul capitalei

BENEFICII OFERITE

-companie multinationala
-postul este vazut drept unul cheie in cadrul companiei;
-posibilitati reale de dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.