ASISTENTA MANAGER Bucuresti

ROLLSTAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistarea managerului in toate activitatile sale, pastrarea ordinii si a
corectitudinii in documente.
Ofertare -discutii cu unii clienti
Preluare comenzi/deservire clienti/ inregistare si urmarire contracte
Gestionarea altor documente de front-office.

CERINTE

Studii economice medii, facultate sau colegiu sau experienta RELAVANTA
Operare PC foarte buna (la angajare se va da test) - Word, Excel, Internet.
Rabdare si o fire amabila; aspect placut.
Carnet conducere B

BENEFICII OFERITE

Salar bun cu posibilitati de crestere, bonuri de masa, decontare transport. Posibilitati avansare in cariera.
Dezvoltare personala, colectiv tanar si dinamic.

Rollstar este liderul zonal in doemniul produselor de protectie solara pentru case si constructii, cu 15 ani de experienta in domeniu. Producem la comanda: jaluzele, parasolare, rulouri, usi de garaj si ferestre PVC si servim aproximativ 5000 de clienti pe an, in conditiile in care satisfactia clientului este prioritatea noastra nr 1.
O echipa de 70 de persoane specializate lucreaza in mediul dinamic si placut de la Rollstar, creind un viitor stabil si cu posibilitati de dezvoltare. Alatura-te si tu echipei noastre!