ASISTENTA MANAGER

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
* Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 17,00.
* In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Realizarea corespondentei, a documentelor si a rapoartelor solicitate de catre conducerea societatii;
* Coordonarea eficienta a serviciilor biroului (intocmire lista necesar consumabile si alte activitati conexe);
* Asistarea Directorului General in sarcinile administrative complexe;
* Reprezinta Directorul General in relatiile cu tertii in limita delegarilor primite;
* Preluarea si directionarea eficienta a apelurilor telefonice;
* Receptionarea si transmiterea faxurilor, efectuarea copiilor xerox;
* Programarea intalnirilor si a evenimentelor asemanatoare;
* Arhivarea dosarelor, tehnoredactarea documentelor;
* Asigura confidentialitatea informatiilor;
* Activitati de protocol.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolventa studii superioare - finalizate;
* Persoana matura cu experienta relevanta (peste 1 an pe post de asistenta manager);
* Cunostinte solide Ms Office;
* Cunostinte bune de limba engleza;
* Se considera avantaj permisul auto.

Candiata ideala trebuie sa posede abilitati de comunicare si relationare, tinuta office, sa fie dinamica, muncitoare, realista, automotivata si loiala.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul NET oferit este de 1600 RON.
- In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1400-1600 RON.
- Se ofera: telefon, prime si bonusuri in functie de rezultate.
- Program de lucru L- V: 08:00 - 17:00.
- Perioada de proba: 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA INTERVIULUI DIRECT
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE
* INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE FACE IN FIECARE ZI INTRE ORELE 9-17 LA TELEFON: 327.66.55 SAU 327.79.79.

CLIENTUL NOSTRU ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PROIECTAREA, FURNIZAREA SI AMENAJAREA DE SPATII DE JOACA PENTRU COPII, FURNIZAREA DE MOBILIER URBAN SI ACCESORII.
Locatia companiei este in sectorul 1, Bucuresti.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro