ASISTENTA MANAGER

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
-Este responsabila de indeplinirea sarcinilor administrative din birou;
- Mentine legatura cu clientii societatii;
- Asigura un flux corect al informatiei intre compania mama si firma;
- Arhivarea documentelor;
- Intocmeste Registru de Casa al companiei;
-Gestioneaza intreaga corespondenta;
- Tehnoredacteaza documente;
- Desfasoara activitati de protocol;
- Duce la indeplinire in timp util toate sarcinile trasate de Directorul General;

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
-Absolvent studii superioare;
- Experienta aproximativ 1 an pe un post similar;
- Cunostinte bune Ms. Office;
- Cunostinte avansate de limba engleza.
Candidata ideala trebuie sa aiba excelente abiitati de comunicare, sa fie creativa, increzatoare in sine, loiala, organizata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 1200-1500 RON.
-In perioada de proba se ofera 1200 RON.
-Alte avantaje: bonuri de masa.
-Exista posibilitati REALE de avansare.
-Program de lucru L-V, 9.00-18,00.
-Perioada de proba este de 1 luna.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie de Resurse Umane cu obiect de activitate: Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE de INVESTITII IMOBILIARE.
Locatia se afla in Bucuresti, sector 1 (langa Arcul de Triumf).