Asistenta IT - contabilitate/ofertare/facturare

General Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

General Group angajeaza pe durata nedeterminata "Asistenta IT" pentru operatiuni de contabilitate, ofertare, facturare, legatura clienti si furnizori. Se cer cunostinte relevante de contabilitate, abilitati de comunicare, seriozitate, prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix negociabil si crescator in functie de randamentul angajatei, bonuri de masa, telefon de serviciu, concediu de odihna si un mediu de lucru atractiv. Programul de lucru este de luni pana vineri de la 8:30 la 18:00, sambata si duminica sunt zile libere. NU pot fi angajate studente la cursuri cu frecventa.

General Group intretine si administreaza retele de calculatoare si telefonie. De asemenea General Group importa si distribuie in Romania cabluri si pasive profesionale de retea marca Belconn - Plasticavi (Italia) si o serie intreaga de alte echipamente de tehnica de calcul.