ASISTENTA EXECUTIVA PRESEDINTE- GRUP DE FIRME MULTINATIONAL

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Clientul nostru este o clinica particulara de lux ce face parte dintr-un grup de firme. Serviciile de sanatate oferite de clinica cuprind consultatii, investigati si tratatmente la cel mai inalt standard profesional si folosind aparatura de ultima generatie.

- Organizarea agendei de lucru a Directorului General
- Administrarea si gestionarea corespondentei
- Prelurea si redirectionarea apelurilor telefonice
- Desfasurarea activitatilor de protocol
- Arhivarea documentelor
- Elaborarea de rapoarte specifice
- Asigurarea si gestionarea aprovizionarii
- Redactarea diverselor scrisori si a contractelor
- Primirea vizitatorilor in interiorul companiei
- Administarea problemelor personale ale Directorului General.

CERINTE

Experienta pe un post similar, minim 2 ani
- Cunostinte de limba engleza - proficiency level
- Cunostintele de limba italiana sau spaniola constituie un avantaj
-Foarte bune abilitati de utilizare a calculatorului (pachetul Office) si a aparaturii de birou (fax, centrala telefonica, imprimanta, copiator)
- Permis de conducere - categoria B (cerinta obligatorie)
- Cunostinte de contabilitate primara
- Persoana organizata, aspect placut, professional
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra si de a evolua intr-un mediu profesionist. Salariu motivant
SALARIU MOTIVANT
MASINA DE SERVICIU
TELEFON SERVICIU

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.