Asistenta Director Vanzari

ProfiPowerSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ProfiPower este o companie de recrutare dedicata profesionistilor cu specializari in: management, resurse umane, finante, inginerie, vanzari si marketing, IT& Telecomunicatii, imobiliare si legal. Serviciile noastre includ recrutarea permanenta si temporara functie de nevoile specifice ale clientilor nostri, dar si solutii „tailor made” de recrutare interna si internationala.
Pentru unul dintre clientii nostri recrutam

Sarcini si responsabilitati:
- raspunde solicitarilor directorului general adjunct si ale directorului de vanzari;
- mentine relatia cu furnizorii de echipamente si incheie contracte cu acestia dupa avizarea de catre consilierul juridic;
- colaboreaza cu directorul de vanzari pentru realizarea rapoartelor privind incasarile, soldurile, numarul de clienti noi, realizarile, previziuni de vanzare;
- colaboreaza cu departamentul juridic pentru semnalarea eventualelor intarzieri la plata datoriilor clientilor;
- pregateste documentatia necesara pentru participarea companiei la diverse licitatii;
- creeaza si actualizeaza baza de date a clientilor;
- se ocupa de organizarea sedintelor de vanzari

CERINTE

- experienta relevanta intr-un post asemnator
- foarte bune cunostinte de Excel & PowerPoint
- persoana organizata si atenta la detalii
- excelente abilitati de comunicare
- cunostinte aprofundate de limba engleza
- orientare spre client

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern
- Posibilitatea de a lucra cu adevarati profesionisti
- Oportunitatea de a va dezvolta o cariera