Asistenta Director National de Vanzari

S.C. Montero S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea unor atributii administrative curente, si raportarea catre Directorul National de Vanzari:
- Urmareste aplicarea procedurilor interne, asigurand buna desfasurare a activitatii in cadrul departamentului de vanzari;
- Mentine relatiile cu partenerii, prin gestionarea corespondentei, programarea de intalniri, organizarea de evenimente;
- Tine evidenta documentelor interne (contracte comerciale, facturi).
- Efectuarea diverselor analize si rapoarte privind vanzarile si incasarile

CERINTE

- Capacitatea de organizare si ordonare a timpului de lucru/ a lucrarilor, de selectare a prioritatilor in abordarea situatiilor operative;
- Cunostinte elementare privind circuitul de documente in cadrul unei firme si gestionarea documentelor interne;
- Limba engleza la nivel conversational (mediu) si scris (avansat);
- Operare PC - nivel avansat;
- Abilitati de comunicare si de prezentare in lucrul cu oamenii;
- Atentie sporita la detaliu.

BENEFICII OFERITE

Postul ofera oportunitatunitati vinzand dezvoltarea carierei alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
www.montero.ro
Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice www.monterosoft.ro
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare