Asistenta director - limba germana nivel avansat(OMIBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionare si redirectionare apeluri telefonice catre diferitele departamente solicitate;
- redactare, verificare, transmitere documentatie;
- activitati de arhivare, fax si xerox, corespondenta;
- inregistrare documente si facturi emise;
- traducere documente din/in limba romana in/din limba germana/limba engleza.

CERINTE

- absolvent studii superioare (cv complet insotit de poza tip pasaport):
- obligatoriu cunostinte limba germana si engleza nivel avansat;
- cunostinte avansate Microsoft Office;
- experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- domiciliu obligatoriu in Bucuresti (de preferat sector 6).

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Asistenta director - limba germana nivel avansat.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.