Asistenta Director General

PIERREPI PRESSOFUSIONI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea agendei de lucru a Directorului;
-preluare apeluri telefonice;
-participarea la diferite intalniri impreuna cu Directorul General;
-asigura suport administrativ pentru Directorul General si rezolva sarcinile delegate;
-gestioneaza si organizeaza fluxul de documente interne si externe catre Directorul General;
-asigura interfata intre Directorul General si persoanele din interiorul/exteriorul companiei cu care interactioneza;
-asigura activitatile de protocol pentru Directorul General;

CERINTE

-minim 1 an experienta pe un post similar;
-studii superioare ;
-bune cunostinte de limba engleza;
-bune cunostinte de operare PC ( Office,Outlook);
-permis auto categoria B;
- tinuta prezentabila si profesionala;
-abilitati de comunicare foarte bune, atitudine pozitiva si pro-activa fata de munca;
-capacitate de sinteza a informatiilor primite si analiza pentru gasirea rapida de solutii;
-capacitati organizatorice si de gestionare a timpului foarte bune;
-persoana echilibrata, energica,motivata, discreta, loiala si constincioasa;
-disponibilitate pentru a insoti in deplasarile interne si externe a Directorului General;

-CV-ul insotit de foto;

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa;
-masa de prans;

Noua unitate de productie PIERREPI PRESSOFUSIONI din Bucuresti este parte integranta a GRUPULUI RAGAINI, leader mondial in productia de radiatoare din aluminiu presofus.
Din GRUPUL RAGAINI fac parte si societatile FORM, LOMET, HOX, ADHOC, RAGALL, MECTHERM si DECORAL, care sunt situate de peste 30 ani in virful mondial al sectorului cu o productie care depaseste in acest moment 20.000.000 de unitati de radiatoare anual.

Creata in special pentru aria balcano-rusa, unde pe piata se remarca o apreciere crescatoare a caloriferelor din aluminiu presofus, atat pentru calitatile tehnice cat si pentru design, PIERREPI PRESSOFUSIONI, dintre marii producatori de radiatoare din aluminiu, este prima si unica realitate productiva prezenta in Europa de Est.
Fabrica ocupa o arie de cca 25.000 mp, si a fost complet restructurata si dotata cu tehnologiile cele mai moderne si avansate existente pe piata la ora actuala.