Asistenta Director Executiv

ACVATOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- traduceri/interpretariat – traduceri generale si tehnice;
- tinerea evidentei tuturor documentelor gestionate de Directorul Executiv;
- intocmirea diverselor rapoarte cerute de superiorul direct;
- transmiterea corecta a tuturor informatiilor ;
- activitati de secretariat (conceput si trimis faxuri, scrisori, e-mail).

CERINTE

- studii superioare;
- cunoasterea foarte buna a limbii franceze (vorbit, scris, citit);
- experienta intre 1- 3 ani pe o pozitie similara, de preferat in domeniul constructiilor;
- atitudine deschisa;
- persoana foarte organizata, responsabila, dinamica, competenta;
- disponibilitatea de a invata lucruri noi si de a se adapta la stilul de lucru al companiei;
- abilitati bune de comunicare ¿i rela¿ionare;
- disponibilitate la deplasare;
- cunostinte de operare PC (MS Excel, MS Word).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv conform cu cerintele postului;
- tichete de masa;
- abonament medical la o clinica privata;
- integrarea intr-o echipa tanara si competitiva;
- expunerea la un mediu international de lucru.