ASISTENTA DIRECTOR

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea poziţiei: Asistenţă pentru conducerea firmei ¿ ASISTENTA DIRECTOR - pentru una dintre cele mai mari firme din Austria, prezentă acum şi în România.

Job-description:

Asigurarea unei asistenţe eficiente pentru conducerea firmei, formând o interfaţă între conducerea firmei şi administraţie/clienti, prin preluarea unor responsabilităţi din ce în ce mai mari.

Responsabilităţi:

Printre responsabilităţile dv. se află coordonarea activitatilor administrative, organizarea agendei directorului general, corespondenţa în lb. germană şi engleză a conducerii firmei, precum şi asistenţa personală şi telefonică pentru clienţi.
Localizare: Bucureşti

CERINTE

- Studii economice ;

- Aptitudini de conducere (iniţiativă proprie);

- Apariţie îngrijită şi tratarea clienţilor cu profesionalism;

- Abilităţi de comunicare scrisă şi orală în limbile română, GERMANA OBLIGATORIU şi engleză;

- Rezistenţă şi plăcere de a lucra independent, precum şi o mare implicare şi disponibilitate pentru un program flexibil de lucru;

- Cunoştinţe foarte bune pentru utilizarea produselor MS Office, şi a sistemelor de comunicaţii bazate de Internet şi e-mail;

BENEFICII OFERITE

- Pacheta salarial atractiv;

- Mediu plăcut;

- Atmosferă deschisă de lucru;

- Activitate variată;

- Activitate cu multă răspundere proprie;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.