ASISTENTA DEPARTAMENTULUI DE TRANSPORT

Romspedition Logistik S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste comenzile de transport,
Mentine relatiile cu clientii,
Intocmeste facturi fiscale, facturi externe si alte documente specifice activitatii firmei,
Actualizeaza baza de date.

CERINTE

Cunostinte de baza privind transportul international,
Cunostinte operare PC (MS Office, Internet),
Cunostinte avansate de limba englenza si cunostinte de germana/ franceza nivel mediu,
Experienta minima 1 an,
Studii superioare,
Rezistenta la stres,
Maxima seriozitate, persoana energica, prezenta agreabila,
Capacitate de invatare si asimilare ,
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de avansare,
In primele luni salariul este de 700 lei cu posibilitate reala de crestere a salariului in functie de eficienta si efortul depus

ROMSPEDITION LOGISTIK activeaza pe piata de 10 ani, oferind servicii calitative in urmatoarele arii:
transport international de marfa ,
comisionare vamala,
casa de expeditii.