Asistenta departament Sales-Marketing

SC ADESGO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- Actualizarea bazei de date documente
- Urmarire, administrare si gestionare contracte
- Reprezentare
- Raspunde la telefon;
- Informare clienti si repartizare catre agentii de vanzare a apelurilor ;
- Inregistrare apeluri ;
- Participa la actiuni de promovare / publicitate a produselor societatii;
- Intocmirea saptamanala a graficului de vanzari si de publicitate;
- Pregatire rapoarte saptamanale pt. Departamentul Contabilitate- Financiar;
- Urmarire restante clienti si colaborarea cu acestia in vederea achitarii sumelor;
- Stabilire de necesar de rechizite pt.Departamentul de Vanzare;
- Pregateste protocolul pt.clienti;
- Ofertare;
- Mailing.

CERINTE

- Studii medii
- Limba engleza –nivel avansat – OBLIGATORIU
- Experienta similara constituie un avantaj
- Cunostinte bune operare PC: MS Office (Word, Excel- in mod special, Outlook, Powerpoint ) - cel putin nivel mediu pentru toate programele
-Abilitati de typing si capacitate de intruducere date cu respectarea stricta a termenelor-limita
- Persoana prezentabila, preferabil tinuta office, serioasa, punctuala, comunicativa, organizata, dinamica, atenta la detalii, pro-activa
- Abilităţi excelente de comunicare verbală
- Cunostinte de Contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a-si dezvolta abilitatile in cadrul unei companii mari
-1000 de lei salariu net
- Bonuri de masa
- Decontarea abonamentului lunar transport public

DESCRIEREA FIRMEI

www.adesgo.ro