ASISTENTA DEPARTAMENT COMERCIAL

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura o buna comunicare atat in interiorul compartimentului cat si cu clientii,
Preia, prelucreaza si transmite toate informatiile semnificative catre toti membrii compartimentului
Asigura evidenta vanzarilor, raportand zilnic catre Directorul de Vanzari
Tine evidenta stocurilor de marfa ale distribuitorilor,
Centralizeaza comenzile de marfa
Tine situatia personalului firmei
Completeaza fisa de prezenta lunara a personalului firmei si raportul de distribuire tichete de masa, precum si alte formulare, rapoarte si situatii
Redacteaza toate materialele necesare pentru prezentari
Primeste si transmite corespondenta (posta, fax sau e-mail)
Tine evidenta (clasare, arhivare, stocare) tuturor documentelor firmei
Traduce materialele documentare si corespondenta din/in limba engleza

CERINTE

Studii medii/superioare
Operare PC – avansat (excel, power point, mail)
Engleza-mediu
Experienta minima pe un post similar

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro