ASISTENTA DEPARTAMENT COMERCIAL

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
-SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
-APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
-Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Pregatirea lunara, trimestriala a situatiilor de vanzari ale distribuitorilor si a marjelor de profit aferente acestora;
- Pregatirea contractelor pentru marcile comercializate;
-Impartirea si distribuirea materialelor publicitare;
-Verificarea facturilor emise de catre firmele de transport;
-Calcul taxe de mediu;
- Pregatirea rapoartelor specifice cerute de Directorul General;

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare, economice;
- Experienta aproximativ 1 an pe un post similar;
- Cunostinte bune PC – Ms. Office;
- Cunostinte de limba engleza.

Candidata ideala trebuie sa fie dinamica, organizata, meticuloasa, cu bune capacitati de relationare, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 350 EURO.
Se ofera bounuri de masa, masa de pranz, prime si bonusuri in functie de rezultate.
Program de lucru L-V, 8.45-17.45.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT - EXPORT SI COMERT DE LUBRIFIANTI SI BATERII AUTO.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 4.