Asistenta departament

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati:
• Managementul corespondentei oficiale (registru intrari/iesiri);
• Pastrarea registrului de intrari/iesiri actualizat;
• Gestiune birotica si relatia cu alti furnizori (ex. Firme curierat, asiguratori, etc);
• Activitati de contabilitate primara (evidenta facturi, OP-uri, deconturi), card-uri angajati si interfata cu departamentul financiar-contabil;
• Suport in procesul de selectie si recrutare ( analiza si selectie Cv-uri, gestionare baza de date, programari)
• Suport in procesul de administrare si gestiune de personal (centralizare pontaje, centralizare concedii de odihna, medicale,etc)
• Sporadic, asigurarea activitatilor de protocol la intalnirile cu clientii/partenerii.

CERINTE

Educatie:
• minim liceu si bacaleureat, eventual facultate in curs sau finalizata;
• cunostinte de baza a limbii Francezw;
• cunostinte bune de lucru pachetul Office (Word, Excel, Power Point);
• abilitati de relationare personala foarte bune
• persoana metodica, organizata si sociablia

BENEFICII OFERITE

Oferta
• salariu competitiv si tichete de masa
• echipa tanara si conditii de lucru profesionale
• locatie centrala