Asistenta Departament

Antena 1

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste agenda directorului;
- administreaza activitatea de secretariat a departamenului;
- intocmeste rapoartele solicitate de catre seful direct;
- administreaza ordinele de achizitie ale departamentului incadrandu-se in bugetul aprobat;
- administreaza contractele referitoare la drepturile de autor;

CERINTE

- studii superioare de preferat economice;
- limba engleza nivel avansat;
- bune abilitati de exprimare in scris;
- foarte buna cunoastere a pachetului MS Office;
- persoana dinamica, organizata si orientata pe rezultat.
- cunostinte de contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant

Antena 1 este prima televiziune comerciala din Romania fondata in 1993.
In cei 12 ani de existenta, Antena 1 a evoluat de la o statie locala care emitea in 1993 numai pentru zona Bucurestiului, la o retea de televiziune nationala cu 22 studiouri locale proprii si 6 statii TV afiliate care acopera peste 70% din populatia Romaniei si 90% din populatia urbana.