ASISTENTA CONTABILA OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Tine legatura cu banca (se asigura transport);
- Intocmire borderouri banca;
- Preluare documente de plata: bonuri de ordine, CEC-uri;
- Completare registru de casa - punct de lucru;
- Facturare, incasare numerar;
- Casierie.

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare;
- Experienta aproximativ 1 an pe o pozitie similara;
- Cunostinte bune Word, Excel, Outlook.
- Candidata ideala trebuie sa aiba foarte bune abilitati de comunicare, sa fie deschisa, corecta, muncitoare, atenta, ferma.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 900 RON.
Se ofera bonuri de masa, telefon.
Se asigura transport.
Program de lucru L-V: 8.00-17.00
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA PROFILELOR DIN PVC.