ASISTENTA ACHIZITII

PHYLOSOPHY DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea contractelor noi;
- inregistrarea comenzilor catre furnizorii externi;
- urmarirea comenzilor catre furnizorii externi si a conditiilor de livrare;
- urmarirea importului si a facturilor finale;
- mentinerea contactului cu furnizorii externi.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- limba engleza sau italiana;
- cunostinte de utilizare PC (minim MS Word si MS Excel);
- experienta minim 1 an intr-un post similar;
- persoana responsabila si cu capacitate de decizie.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- posibilitati de promovare;
- lucrul intr-un mediu tanar si placut

Phylosphy Design, unic reprezentant al Armani Casa in Romania, precum si altor importanti producatori de mobilier si accesorii de lux din lume, este un brand creat pentru produse si servicii de lux.
Showroomul situat in Calea Victoriei, cea mai selecta zona din Bucuresti, este conceput ca un ambient deosebit de cald, un mediu de lucru foarte elegant, profesionist.