ASISTENT VANZARI/ REPREZENTANT IN RELATIA CU DEALERII- companie multinationala

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana capabila sa lucreze in cadrul unei echipe dinamice ce gestioneaza relatiile cu dealeri la nivel national.
Abilitati dezvoltate privind lucrul cu programe de tip Office.
Preluare comenzi de la Dealer Network Manager
Transmiterea de oferte la clienti (posta, fax, e-mail)
Realizarea de baze de date cu clienti potentiali
Realizarea rapoartelor de analiza a vanzarilor

CERINTE

Experienta pe un post similar
Capacitatea de a asimila cunostinte noi si de a intelege in profunzime produsele precum si specificul pietei tinta
Abilitatea de a comunica fluent in limba engleza
Dorinta de a construi o cariera pe termen lung bazata pe realizari personale.

BENEFICII OFERITE

1) Conditii foarte bune de lucru in cadrul unei echipe tinere de profesionisti.
2) Remuneratie atractiva
3) Acces la activitati educationale/servicii specifice.
4) Telefon mobil, Computer personal.
5) Posibilitati de evolutie si de construire a unei cariere pe termen lung.