Asistent Vanzari Magazin Mall Baneasa in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Esti o persoana tanara, pasionata de ceai si intreaga industrie dezvoltata in jurul ceaiului?
Esti colega/ colegul ideal.

Daca mai ai si disponibilitatea sa inveti aceasta industrie intr-un training timp de 6 luni, esti amabil/ a, serviabil/ a si esti gata sa aplici tot ce ai invatat la training, atunci, cu siguranta, esti colegul/ colega pe care il/ o cautam si pe care il/ o vrem in echipa.

Ne-ar placea sa stii operare PC la nivel basic si limba engleza, dar la nivel conversational.
Ne-ar placea sa ai experienta in vanzari, astfel incat procesul de promovare si vanzare a produselor din plante sa ti se para floare la ureche.

CERINTE

Ce urmarim sa obtinem de la tine? Un/ o coleg/ a pentru o perioada lunga de timp.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile sunt negociabile in functie de experienta anterioara:

- salariu motivant + tichete de masa;
- decontarea transportului;
- training platit.

Contractul de munca va avea durata de un an, dar vei avea posibilitatea sa-l prelungesti pe perioada nedeterminata la finalul primului an de contract.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things