ASISTENT VANZARI MAGAZIN BANEASA

INTERTOY ZONE

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
* Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
* Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit)
* indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct
* Completarea produselor la raft

CERINTE

* Atitudine pozitiva, personalitate placuta
* Abilitati de comunicare si relationare
* Spirit de echipa
* Seriozitate, corectitudine, punctualitate
* Creativitate, simt estetic, dinamism
* Limba engleza nivel de baza

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
* Oportunitati reale de dezvoltare a carierei
* Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari
* Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic

Acum 18 ani, ne-am propus sa fim echipa care construieste, zi de zi, din pasiune sincera, o lume a copilariei cat mai zambitoare!

Am reusit! Astazi, noi, cei peste 700 de colegi de la Noriel, suntem mandri ca reprezentam unul dintre cele mai apreciate si de incredere branduri romanesti, la succesul caruia, fiecare dintre noi a fost incurajat si sustinut sa contribuie!

In cele peste 80 de magazine din toata tara, cilentii nostri se bucura de experienta interactiunii cu colegi pregatiti, prietenosi si dornici sa isi ofere suportul neconditionat.

Echipa Noriel nu doar vinde jocuri, jucarii, hainute si accesorii pentru copii! Noi ne-am angajat sa garantam diversitate, ingeniozitate, calitate si siguranta. In schimb, ne bucuram de recunoastere si de satisfactii zilnice, intr-un mediu de lucru destins,deschis si antrenant!