Asistent vanzari

Global Print BDV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Relationare excelenta cu clienti
- Mentenanta, gestionarea portofoliului de clienti existenti
- Cunoasterea amanuntita a tuturor aspectelor contractuale si personale per client (produse, caracteristici persoana de contact, periodicitatea comenzilor, calitatea clientilor-mari sau mici)
- Derulare contracte (semnare comanda, lansare catre productie, urmarire livrare, urmarire plati)
- Imbunatatirea continua a vanzarii catre clienti existenti-latura proactiva(tiraje mai mari, preturi mai bune)

CERINTE

- Experienta nu este necesara
- Foarte organizat si atent la detalii. Abilitati de organizare
- Comunicare excelenta, cu putere mare de a asculta fara a se pierde controlul
- PC + permis auto B(nu este obligatoriu)
- Rezolvare cu usurinta a situatilor noi si neprevazute
- Rapiditate in executare sarcinilor
- Rezistent la stres
- Atitudine pozitiva si prietenoasa atat cu clientii cat si cu colegii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Cariera pe termen lung

DESCRIEREA FIRMEI

Tipar-Agentie publicitate