Asistent vanzare

Motor Jeans

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt disponibile pentru magazinele Motor Jeans Bucuresti Baneasa Shopping Center, Unirea, City Mall, Cora Lujerului; Motor Sibiu European Retail Park; Motor Constanta City Park Mall

-Promoveaza si comercializeaza produsele Motor Jeans
-Participa la realizarea targetului de vanzari
-Participa la inventarierea, curatenia si expunerea produselor in magazin

Fax: 0241 619 833
E-mail: office@paradisstar.ro

CERINTE

-Studii medii
-Bune abilitati de comunicare,organizare si relationare, dinamism,perseverenta si seriozitate
-Experienta si/sau aptitudini in domeniul vanzarilor articolelor de imbracaminte

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Salariu atractiv si alte beneficii (salariul fix+comision vanzari)
-Mediu de lucru deosebit

Societatea este unicul distribuitor al marcii Motor Jeans&Sportswear in Romania si reprezentant al marcilor Diesel, City Step. Societatea are o retea de retail de peste 20 de magazine (Bucuresti, Constanta, Timisoara, Sibiu, Targu-Mures, Brasov, Iasi) si o retea de wholesale de peste 40 de clienti in toata tara. Ne-am infiintat in anul 1994. In acest timp am acumulat o bogata experienta in comertul de produse textile, incaltaminte si accesorii. Principiile noastre de lucru se bazeaza pe corectitudine, promptitudine si loialitate.
Ne adresam unui client fidel, cu o personalitate puternica, preocupat de imaginea sa si intotdeauna atras si iubitor de nou. Impreuna cu partenerii nostri promovam un concept, un stil de viata, un alt fel de \\\"a fi\\\".