Asistent Trezorerie

TORNADO Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati in relatia cu furnizorii:
- efectuarea platilor catre furnizori
- intocmirea corespondentei
- reconcilieri de solduri

Responsabilitati in relatia cu clientii:
- intocmirea dosarelor de credit
- analiza situatiilor financiare
- monitorizarea contractelor de rate

CERINTE

- Absolvent de studii superioare cu profil economic
- Limba engleza fluent
- Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- Persoana responsabila, atenta la detalii

Compania Tornado Sistems are peste 250 de profesionisti specializati în diferite domenii: marketing, vânzari, suport tehnic si logistic. Compania este structurataastfel încât sa raspunda cerintelor pietei si anume pe doua directii: distributia de echipamente de tehnica de calcul (Acer, Asus, BenQ, Brother, Canon, Epson, Fujitsu Siemens Computers,HP, Hyundai, Kingston, Kinetix, Lite-on, Microsoft, MSI, Nec, Philips, Samsung, Twin Mos, Xerox) si, pe de alta parte, networking - proiectarea, instalarea, instruirea si consultanta în domeniul retelelor de calculatoare.