Asistent Training - Domeniu economic Cod Ref TRA 0411

BDO Conti Audit SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabilitati administrative: gestionarea inscrierilor studentilor la cursuri (interne/externe),
- Rezolvarea prompta a oricaror probleme legate de participarea/inscrierea/plata taxelor aferente cursurilor.
- Responsabilitati organizatorice: aspecte legate de organizarea trainingurilor interne
- Dezvoltarea in timp a abilitatilor de training pentru sustinerea unor subiecte din cadrul trainingurilor interne

CERINTE

- Absolvent de studii in domeniul financiar
- Experienta si cunostinte in domeniul financiar
- Persoana deschisa la nou, dornica de a invata, capabila sa sustina o prezentare logica
- Persoana persuasiva, sociabila si foarte comunicativa

BENEFICII OFERITE

- Companie multinationala
- Formare profesionala asigurata de companie
- Posibilitatea de a avansa rapid in cariera
- Mediu de lucru prietenos
- Asigurare medicala
- Acces gratuit la facilitati de sport si relaxare

BDO International este o retea internationala de firme de contabilitate publice, numite Firme Membre BDO, furnizand servicii clientilor internationali. Veniturile totale realizate de Firmele Membre BDO s-au ridicat la 3.329 mld. USD in 2005. Intreaga retea cuprinde 601 de birouri, in 105 de tari si aproximativ 27.828 parteneri si angajati ai Firmelor Membre, care furnizeaza servicii de consultanta in intreaga lume. BDO International este reprezentata in Romania de BDO Conti Audit, societate cu sediul central in Bucuresti. Principalele domenii de expertiza ale acesteia sunt:
Audit financiar
Corporate finance
Privatizare
Implementarea de proiecte internationale
Reorganizare judiciara si lichidare
Servicii de contabilitate
Consultanta fiscala