Asistent Training

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul Departamentului de Training va avea urmatoarele sarcini:
- este responsabil cu pregatirea materialelor pt.curs: manuale, tematici, hand out etc.
- va identifica locatii, va rezerva locatii, va face deplasari in tara cu echipa de trainig si teambuilding etc.
- comunicare cu furnizorii de materiale
- mentine relatia cu tipografia si ceilalti furnizori: catering etc.

CERINTE

- cunostinte bune de MS Office: Word si PP
- cunostinte foarte bune de lb. engleza
- carnet de conducere
- capacitate de a respecta un deadline
- organizare, implicare, atitudine deschisa si axata pe gasirea de solutii

BENEFICII OFERITE

Oportunitati reale de asimilare cunostinte in cadrul unei companii HR, cu experienta vasta in organizarea de training si teambuilding.
Alatura-te noua si accepta provocarea de a-ti dezvolta o cariera in acest domeniu.

Skill Team este o companie specializata in livrarea de servicii de resurse umane:
- Recrutare si selectie de personal
- Consultanta de resurse umane
- Training.

Derulam proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.