Asistent training

Institutul Roman de Training

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii principale:
- Asigurarea relatiei cu participantii la trainingurile IRT (servicii pre-inscriere, inscriere, post-inscriere)
- Realizarea materialelor de training
- Organizarea logistica a trainingurilor
- Organizarea deplasarilor in tara a trainerilor si expertilor IRT

Atributii secundare:
- Mentinerea contabilitatii primare - evidenta documentelor
- Activitati administrative si de protocol
- Mentinerea legaturii cu furnizorii

CERINTE

- Experienta de minim 6 luni intr-o pozitie similara
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Powerpoint, Email)
- Cunostinte bune de limba engleza
- Capacitate de a lucra in echipa
- Capacitate de a lucra in conditii de stress
- Atitudine pozitiva
- Capacitate de organizare, prioritizare
- Atentie la detalii
- Bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri pentru implicarea in diferite proiecte ale organizatiei
- Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul organizatiei
- Traininguri dupa angajare
- Posibilitatea de a participa la trainingurile organizate de IRT

Institutul Roman de Training este o organizatie specializata in organizarea si livrarea de traininguri si asistenta tehnica pentru reprezentantii autoritatilor publice, sectorului neguvernamental si de afaceri.

Suntem o echipa tanara si dinamica in care creativitatea, spiritul de initiativa si profesionalismul sunt apreciate. Daca vrei sa ni te alaturi te rugam sa ne trimiti la adresa birou@irt.ro CV-ul tau si o scrisoare de motivare in care sa ne spui de ce ai vrea sa lucrezi cu noi.