Asistent telemarketing

netBridge

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti;
- promovarea si vanzarea pachetelor de servicii;
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti.

CERINTE

- experienta in relatia directa cu clientii - minim 1 an;
- persoana deschisa, orientata spre client;
- capacitatea de a se integra rapid in echipa;
- abilitati de comunicare interpersonala;
- persoana optimista, dinamica, cu putere de convingere;
- cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- sanse reale de promovare
- training la locul de munca

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.