ASISTENT TEHNIC SI ADMINISTRATIV

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENT TEHNIC SI ADMINISTRATIV in cadrul unei companii care activeaza in domeniul construirii si administrarii de imobile si ansambluri rezidentiale.
Atributii:
- efectuare analize si evaluari de tip administrativ ale imobilelor aflate in gestionarea firmei;
- monitorizare activitati de reparatii electrice, de instalatii de apa si caldura;
- asistenta in desfasurarea altor activitati administrative;

CERINTE

Absolvent sau student studii superioare tehnice sau economice.
Experienta in domeniul tehnic sau administrativ minim 6 luni.
Permis auto, categoria B, cu experienta de condus relevanta.
Persoana motivata, implicativa, cu dorinta de performanta si cariera.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

Una dintre cele mai apreciate companii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate