ASISTENT TEHNIC COMERCIAL

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suportul tehnic(ENGINEERING, CONFIGURARI,DIMENSIONARI,CALCULE TEHNICE, PE BAZA DOCUMENTATIEI EXISTENTE) pentru vanzarea de grupuri electrogene gaz,diesel,centrale de cogenerare, calculeaza costuri ;
- Cere cotaTii si specificatii de la furnizori, realizeaza oferte;
Intocmeste fisa de gestiune a ofertei;
- Organizeaza subcontractarea de servicii necesare realizarii contractelor;
- Urmareste furnizorii pana la receptia echipamentelor si serviciilor ;
- Raspunde de tinerea la zi a informatiilor din baza de date; produs utilizata

CERINTE

- STUDII SUPERIOARE TEHNICE (ABSOLVENT AL UNEI FACULTATI PE PROFIL ELECTRIC:ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA ENERGETICA);
- PERSONALITATE ORIENTATA SPRE REZULTATE SI EFICIENTA IN GESTIONAREA ACTIVITATILOR ;
- ABILITATI TEHNICE, SPIRIT DE ECHIPA ;
- CONDUITA PROFESIONISTA, PERSEVERENTA IN INDEPLINIREA OBIECTIVELOR ;
- CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA SCRIS SI VORBIT ;
- CUNOSTINTE OPERARE PC ;
- PERMIS CONDUCERE : CAT.B ;

BENEFICII OFERITE

- PACHET SALARIAL MOTIVANT;
- MEDIU DE LUCRU STABIL, INTR-OECHIPA UNITA;
- OPORTUNITATE DE DEZVOLTARE A CARIEREI INTR-UN MEDIU DE INALTA TEHNILOGIE.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.