ASISTENT TEHNIC

HOLDMANN HYGIENE SOLUTIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
- planifica si efectua activitati de montaj, intretinere si service pentru echipamentele comercializate, aflate in garantie sau post-garantie;
- asista reprezentantii de vanzari la demonstratiile tehnice efectuate de acestia;
- efectua rute de mentenanta la clienti, pentru a se asigura de buna functionalitate a echipamentelor;
- realiza activitati administrative la punctul de lucru.

CERINTE

Ai putea fi tu, daca ai:
- simt practic si tehnic foarte bine dezvoltate;
- capacitate de relationare si organizare, in functie de prioritati;
- implicare si dorinta de afirmare in cadrul companiei;
- spirit de echipa;
- carnet de conducere Cat. B, fara evenimente;
- studii medii: liceu sau scoala profesionala.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- venit atractiv;
- oportunitatea de a lucra si de a te dezvolta profesional alaturi de o echipa tanara si dinamica.

Daca te consideri candidatul potrivit, trimite o scrisoare de intentie (cu foto) si un CV detaliat pana in data de 01.05.2009.
Confidentialitatea informatiilor este garantata.
Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Compania HOLDMANN este prezenta in Romania de 14 ani, din dorinta de a oferi \"confort si igiena\" utilizatorilor profesionali din diverse domenii. Excelenta partenerilor si furnizorilor, cumulate cu devotamentul si pasiunea Echipei Holdmann, ne-au permis atingerea obiectivului initial - cel de a deveni lider traditional in vanzarea de echipamente, accesorii si consumabile pentru igiena si curatenia profesionala.

in acest moment suntem prezenti in toate orasele mari ale Romaniei, atat prin birouri si depozite proprii, cat si prin distribuitori locali. Peste 1000 de produse de baza de la furnizori de renume european, stau la dispozitia clientilor nostrii, raspunzand celor mai exigente solicitari in materie de igiena si curatenie profesionala.

Ca membru al prestigioasei organizatii International Sanitary Supply Association (ISSA) oferim consultanta, vanzare, post vanzare si service la cele mai inalte standarde.

Suntem in continua dezvoltare si iti oferim acum sansa sa te alaturi echipei HOLDMANN!