ASISTENT SHOP MANAGER

LPP FASHION DISTRIBUITOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asistarea Managerului de Magazin in toate activitatile sale;
-Coordonarea si organizarea magazinului in lipsa Managerului de Magazin;
-Intocmirea tuturor rapoartelor solicitate de Companie;
-Indeplinirea la timp a tuturor sarcinilor trasate de superiorul ierarhic;
-respectarea tuturor procedurilor interne ale Companiei;
-Consilierea clientilor.

CERINTE

-Experienta pe aceasta pozitie cel putin 6 luni;
-Inteligenta de nivel superior;
-capacitate foarte buna de organizare;
-atentie distributiva;
-Spirit de echipa;
-Orientare spre client;
-Responsabilitate si seriozitate;
-Orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

-salariul trecut in totalitate pe carnetul de munca;
-loc de munca modern;
-posibilitati de promovare;

LPP FASHION DISTRIBUITOR dezvolta un nou lant de magazine Reserved si Cropptown in Romania. In urmatorii 2 ani dorim sa deschidem mai multe magazine in Bucuresti si alte orase din Romania.